ARAÇ SİGORTALARI

Trafik Sigortası

Trafik sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

Kasko Sigortası

Kasko sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.

Yeşilkart Sigortası

Yeşil kart sigortası ile aracınızın yurt dışında kullanımı sırasında bir kimsenin ölümüne, yaralanmasına veya maddi zarara uğranmasına sebebiyet vermesi durumuna karşı teminat altında olursunuz. Sigorta, Yeşil Kart’ın arkasında belirtilmiş olan üye ülkelerin trafik kanunlarına göre sizi hasar veya kaza durumunda güven altına alır

Artan Mali Sorumluluk Sigortası

Artan mali sorumluluk sigortası ile; aracınızın kullanılması nedeniyle aracın işletenine düşen hukuki sorumluluğu ve zorunlu mali sorumluluk sigortası hadlerinin üzerinde kalan kısmı teminat altına alabilirsiniz.

Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Koltuk ferdi kaza sigortası; sürücünün, yolcuların ve muavinin bir kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi teminatlarını sağlar.

Servis Araçları Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta servis araçlarıyla taşınan personeller, öğrenciler ve görevliler için kaza ve deprem sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masraflarını karşılar.

Karayolu Yolcu Taşımacılığı Zorunlu Koltuk Ferdi Kaza Sigortası

Bu sigorta uluslararası ve şehirlerarası yolcu taşıyan motorlu araçların zorunlu olarak yaptırması gereken sigortadır.