HAKKIMIZDA

Sigortacılık alanında 20 yılı aşkın deneyim ve bilgi birikimiyle 1994 yılından bu yana hizmet veren Sarı Sigorta Acenteliği, 2015 yılından bu yana faaliyetlerini Sarı Sigorta Limited Şirketi ünvanı altında sürdürmektedir.

Sektörün önde gelen pek çok firması ile; müşterilerine özel çözümler üreterek, ihtiyaçlarına en uygun ürünleri alternatif fiyatlar ile sunabilen Sarı Sigorta, müşterilerinin yıllar boyunca oluşturdukları varlıklarını korumayı, her an ulaşılabilir olmayı ve sürdürülebilir performans kriterlerini uygulamaya alarak, müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmayı ilke edinmiştir.

Güçlü teknik altyapısı ve alanında uzman kadrosu ile 'müşteri odaklı hizmet' prensibini benimseyen Sarı Sigorta Acenteliği, sektöründe de öncü firmalardan biridir. Firma, sigortacılık kavramına geleneksel bakış açısından daha geniş bir perspektifle yaklaşarak 'kişiye özel sigorta danışmanlığı' konusunda müşterilerine destek vermektedir.

Nakliyattan konuta, sağlıktan bireysel emekliliğe geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan Sarı Sigorta Acenteliği %96'ya varan yenileme oranıyla sektöründe aranan bir firma haline gelmiştir.